понеділок, 4 лютого 2013 р.

Beaded Rope in Rastafari Style

Джгут у растаманському стилі

Растафаріанство – новітня релігійна течія, яка виникла в 30-х роках двадцятого сторіччя на Ямайці і в її основі лежить християнство. На сьогодні, це швидше за все – своєрідна культурна течія або субкультура, яка чітко відбилась у виникненні музичного напрямку реґі. Яскравим представником цього музичного напрямку був співак Боб Марлі. Багатьом майже ностальгійно зазвучить пісня гурту Боні М «Ріки Вавілонські» (Boney M – Rivers of Babylon).
Растаманський стиль в одязі характерний поєднанням червоно-жовто-зелених кольорів, які є кольорами самого растафаріанства. Зачасту, сучасна приналежність до цієї течії і обмежується саме носінням одягу цих кольорів, захопленням стилем реґі в музиці та курінням травички, а саме – коноплі, листочок якої став символом для сучасних прихильників цієї субкультури, а також захопленням вегетаріанством. Але, якщо відкинути всілякі упередження, то прикраса вийшла надзвичайно характерною і стильною, в якій не гріх піти на будь-яку дискотеку або тусовку...
Джгут у растаманському стилі
Техніка:
Плетіння бісером
Матеріали:
Бісер.
Довжина джгута: L – 42 см
Розміри кулона: 3,5х3,5 см

Прикраси продаються, можу відправити у будь-яке місто будь-якої країни поштою (за рахунок замовника). В Києві - віддам особисто. Якщо якась річ вас зацікавила - пишіть, будь ласка, повідомлення на електронну адресу:  

0 коментарі: