пʼятниця, 7 березня 2014 р.

Amulet with Howlite in Red

Амулет з говлітом у червоних тонах

Зачасту, коли ми говоримо про говліт або гауліт, у нашій уяві спливає імітація бірюзи або коралів. Фарбований у бірюзовий колір говліт став відомий саме своїй точній імітації бірюзи.
Близько 80% «бірюзи», яка продається у світі, є саме цей фарбований мінерал. Але це не применшує його привабливості в якості поробного каменя, з якого вирізають намистини та кабошони під бірюзу або фігурки та інші декоративні елементи.

З одного боку, можливо, це і погано, коли мова йде про підробку, але в імітації нема нічого поганого, тому що гарно фарбований говліт є досить красивим каменем. Тому не варто зневажати ним лише через те, що він може слугувати для підробки бірюзи, адже, це – такий же самий мінерал, як і інші, який має свою енергію, свої властивості і свою привабливість…

Говліт був знайдений та описаний в Новій Шотландії (Канада), у 1868 році, канадським хіміком, геологом і мінералогом Генрі Гавою (1828-1879). 

Цей мінерал, основний боросилікат кальцію, сірувато-білого кольору з коричнюватими або чорними прожилками. Фарбований у червоний колір гауліт також чудово імітує коралі. Він має гарний вигляд і в інших кольорах. Говорять, що говліт сприяє пізнанню, як себе, так і чогось вищого, а також навчанню. При цьому, пізнання і відкриття нового не помножують біль, а несуть душевний спокій і розраду, зменшуючи гнів та загострену самокритичність. 

Говліт є так би мовити каменем спокою і урівноваженості, споглядання і медитації...
Амулет з говлітом у червоних тонах
Техніка:
Плетіння бісером
Матеріали:
Камінь говліт, бісер.
Довжина джгута: L – 48 см
Розміри кулона: 5х1 смПрикраси продаються, можу відправити у будь-яке місто будь-якої країни поштою (за рахунок замовника). В Києві - віддам особисто. Якщо якась річ вас зацікавила - пишіть, будь ласка, повідомлення на електронну адресу:  

1 коментарі:

Jagoda R.

Bardzo mi się ten wisior podoba.
Wszystkie Twoje prace są bardzo indywidualne i pełne smaku.
Pozdrawiam Was serdecznie !!!