понеділок, 25 квітня 2016 р.

Pendant with Owl

Кулон з совою

Незвичність форми тулуба сови, її великі круглі очі і нічний спосіб життя з не зовсім пташиним звучанням її голосу здавна захоплювали людину, обволікаючи цього птахами міфами і повір’ями. Сьогоднішнє ставлення до сови – досить спокійне, навіть стало модним захоплюватись ним. Його образ активно експлуатується ювелірами. Сова досить популярна в іграшках та брелоках, в анімації, тощо...
В різні часи і в різних культурах, сові приписувались різні властивості та по-різному до них ставились. В давньоіндійській культурі, сова була втіленням мудрості і мала здатність пророчити; в давньогрецькій міфології вона була фавориткою Афіни, а також була символом міста Афіни; у давньоримській міфології, сова вже стала віщуном нещасть і птахом відьом, що знайшло своє продовження і відношенні до сови в середньовічній Європі. Відьомським птахом сова вважається і у багатьох африканських віруваннях.

В українській культурі, сова є передвісником нещасть і навіть смерті. Хоча, якщо сова пролетить перед весіллям повз хату, то треба чекати добра і удачі.

Але в двадцятому сторіччі сова стала таким собі розкрученим трендом, а її зображення в ювелірних виробах, статуетках, іграшках, в дитячих книжках і анімації надзвичайно подобаються і ними захоплюються.

А прикраси з зображенням сови користуються завжди великою популярністю. Ось що може зробити проста зовнішність і великі круглі очі...
Кулон з совою
Техніка:
Плетіння бісером, вишивка бісером, робота зі шкірою, робота з металом
Матеріали:
Центральний елемент – сова метал, бісер, скляні намистини, елементи Сваровскі, намистини з оніксу, чорного агату, плетений джгут, металеві елементи, зворот шкіра.
Довжина джгута: L – 60 см
Діаметр кулона: 6 см


Прикраси продаються, можу відправити у будь-яке місто будь-якої країни поштою (за рахунок замовника). В Києві - віддам особисто. Якщо якась річ вас зацікавила - пишіть, будь ласка, повідомлення на електронну адресу:  

0 коментарі: