понеділок, 13 березня 2017 р.

Pendant with Cat’s Eye

Прикраса з котячим оком

Мабуть що, зайве говорити, що камінь «котяче око» отримав свою назву через схожість його переливів з справжнісіньким котячим оком, а на додаток, він оповився ще й такою ж самою загадковістю, як і ті примружені котячі очі, особливо, коли їх хазяїн чи хазяйка сидять на сонечку, у своїй найдостойнішій котячій позі, споглядаючи зверхньо і з певною зневагою весь оточуючий світ...
Звичайно, його наукова назва не така романтична, але досить достойна з точки зору коштовності, тобто – хризоберил. Але навіть цей сухий термін не псує ефекту і зачарування від каменю котяче око. Зокрема, якщо трохи покопатись у його метафізичних властивостях.Наприклад, Ведична астрологія вважає, що цей камінь відноситься до планети Кéту або південного місячного вузла, що і зумовлює багато його властивостей. Оскільки Кету є містичною, «тіньовою» планетою, яка впливає на людське життя і не лише на людське, то і енергетика котячого ока має такі ж властивості.

Зокрема, вона сприяє духовному поступу і розвитку, тому камінь і радять людям мистецтва, а також місіонерам і проповідникам. Та вважається, що цей камінь має ще багато інших властивостей, наприклад, говорять, що людина, яка носить котяче око як талісман, захищена фізично, тому що камінь відвертає від неї лихе око. А ще, носячи котяче око, ми можемо поборювати незрозумілі острахи та комплекси, що дозволяє нам з більшою упевненістю робити наступні наші кроки, впевнено простуючи по життю.
Прикраса з котячим оком
Техніка:
Плетіння бісером, вишивка бісером, робота зі шкірою
Матеріали:
Кабошон котяче око, намистини з зеленого оніксу, зеленого бразильського агату, бісер, срібні елементи, посрібнений ланцюжок, зворот шкіра.
Розміри кулона: 3х2,5 см


Прикраси продаються, можу відправити у будь-яке місто будь-якої країни поштою (за рахунок замовника). В Києві - віддам особисто. Якщо якась річ вас зацікавила - пишіть, будь ласка, повідомлення на електронну адресу:  

0 коментарі: