понеділок, 20 лютого 2017 р.

Set with Black Tourmaline and Orthoceras in Grey

Гарнітур з чорним турмаліном і ортоцерасом

Хто б міг подумати, що ще якісь 400 мільйонів років тому, ортоцераси були живими створіннями з ніжною, соковитою плоттю і чудово могли б смакувати у стравах з морського коктейлю, як їхні теперішні нащадки кальмари, восьминоги і каракатиці, але на сьогодні, вони перетворились на загадкові скам’янілості, навіть трохи моторошні, але надзвичайно стильні, які чудово підходять для прикрас з каменю...

За звичай, отроцераси досягали в довжину сантиметрів 15, хоча були особливо вражаючі особи по два метри. Ці молюски були хижаками, тому і в скам’янілостях вони виглядають не менш загрозливо. Сама їх назва грецькою означає «прямий ріг».

Є цілі скелясті залежі ортоцерасів, що дозволяє при певному творчому розпилі отримувати чудові візерунки. Як раз ця особливість і використовується у оздобленнях інтер’єрів.

І звичайно ж, вони чудово виглядають у прикрасах: трохи суворо, строго і досить «круто» – в такому собі роковому стилі...

Гарнітур з чорним турмаліном і ортоцерасом
Техніка:
Плетіння бісером, вишивка бісером, робота зі шкірою
Матеріали:
Центральний елемент – кабошон ортоцерас, бісер, намистини з чорного турмаліну, чорного агату, металеві елементи, основа і зворот шкіра.
Діадема: L – 57 см, H – 3 см, 4,5 см в центральній частині.
Браслет: L – 21 cм, Н – 9,5 см


Прикраси продаються, можу відправити у будь-яке місто будь-якої країни поштою (за рахунок замовника). В Києві - віддам особисто. Якщо якась річ вас зацікавила - пишіть, будь ласка, повідомлення на електронну адресу:  

1 коментарі:

Jagoda R.

Genialny komplet!!!!!!!!Nie mogę się napatrzeć!!!!